Nowa aplikacja mobilna Newspoint

Nowa aplikacja mobilna Newspoint

Newspoint, firma zajmująca się kompleksowym monitoringiem mediów, wychodząc naprzeciw potrzebom klientów i całego rynku, udostępnia nową wersję aplikacji mobilnej. Aplikacja umożliwia szybsze i wygodniejsze przeglądanie ostatnio opublikowanych treści spełniających kryteria wyszukiwania ustawione przez użytkownika. Skierowana jest do tych, którzy zawsze, także w drodze, chcą być na bieżąco z informacjami i publikacjami medialnymi dotyczącymi tematów ważnych z ich punktu widzenia.

 

Newspoint dostarcza publikacje z mediów i wskaźniki potrzebne do analizy wizerunku marki, konkurencji, branży, projektów i rynku. Monitoruje wszystkie typy mediów (social media, portale, serwisy informacyjne, branżowe, wertykalne, opinie, fora, blogi, prasa i RTV).  Zapewnia ogólnoświatowe pokrycie: 75 języków, 170 krajów i największy zakres źródeł:

  • ponad 17 tys. polskich serwisów www oraz ponad 200 tys. serwisów www globalnie,
  • największy zakres monitorowania social media – ponad 50 mln źródeł z serwisów społecznościowych w tym Facebook, Twitter, Instagram, TikTok, YouTube, Vimeo, Slideshare, Pinterest, Disqus, Quora, Reddit, Blogspot, WordPress, podcasty,
  • unikalne pokrycie blogów i forów - 20 tys. źródeł z całego świata,
  • 1500 tytułów prasowych (ogólnopolskich, branżowych i lokalnych),
  • 200 stacji RTV.

 

Aplikacja Newspoint jest dostępna w sklepie Google Play (system Android) dla wszystkich klientów Newspoint. Aplikację wkrótce można będzie pobrać na system iOS.

Do logowania w aplikacji służy ten sam login i hasło jak w wersji przeglądarkowej Panelu Newspoint. Na stronie logowania dostępne jest menu pozwalające na wybór języka aplikacji. Dostępne języki to polski, angielski i niemiecki. Po zalogowaniu pojawia się okno z listą projektów przypisanych do konta istniejącego już w narzędziu Newspoint użytkownika. Po wybraniu projektu z listy aplikacja przenosi nas do ostatnich publikacji spełniających kryteria wyszukiwania dla utworzonego projektu. Wyświetlone tytuły artykułów są hiperłączami i dają możliwość bezpośredniego przejścia do publikacji interesujących użytkownika. 

Aplikacja Newspoint jest intuicyjna i nowoczesna. O jej zaletach można przekonać się samodzielnie pobierając aplikację z platformy Google Play.

Newspoint sp. z o.o. świadczy kompleksowe usługi związane z badaniami mediów: monitoring internetu (media społecznościowe i serwisy internetowe - unikalne, ponad 10-letnie archiwum danych), monitoring prasy, radia i telewizji, sprzedaż danych, pogłębione raporty i analizy medialne oraz usługi badawcze w oparciu o ilościową (CAWI) i jakościową analizę treści (FGI i IDI). Oferuje najwyższą jakość danych na polskim rynku, unikalne pokrycie języków zagranicznych (75 języków ze 170 krajów świata) i największy zakres monitorowania (ponad 17 tysięcy polskich i 200 tysięcy zagranicznych serwisów internetowych; 50 mln źródeł social media).

Robert Sadowski